fb_img
код за попуст SAKAM30
 392332-02

Puma Caven 2.0 VTG

 • За возрасни
 • Шифра на производ: 392332-02
4.290,00 ден.
или на 3 рати без камата по 1.430,00 ден. со
 • 41
  7.5
 • 42
  8
 • 42.5
  8.5
 • 43
  9
 • 44
  9.5
 • 44.5
  10
 • 45
  10.5
 • 46
  11
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Бела
Материјал Лице: Кожа Постава: Текстил Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-ниски
Спорт Lifestyle
Производител Puma