fb_img
 392316-01

Puma Mayra

 • За возрасни
 • Шифра на производ: 392316-01
19%
5.590,00 ден.
4.490,00 ден.
или на 3 рати без камата по 1.497,00 ден. со
 • 36
  3.5
 • 37
  4
 • 38
  5
 • 38.5
  5.5
 • 39
  6
 • 40
  6.5
 • 40.5
  7
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Бела
Материјал Лице: Кожа Постава: Текстил  Ѓон: Гума
Подгрупа Чизми
Спорт Lifestyle
Производител Puma


Слични производи

19%
5.590,00 ден.
4.490,00 ден.
Puma