fb_img
 373108-01

PUMA X-RAY 2 SQUARE

 • За возрасни
 • Шифра на производ: 373108-01
4.990,00 ден.
 • 41
  7.5
 • 42
  8
 • 42.5
  8.5
 • 43
  9
 • 44
  9.5
 • 44.5
  10
 • 45
  10.5
 • 46
  11
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Црна
Материјал Лице: Платно  Постава: Платно  Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-Ниски
Спорт Lifestyle
Производител Puma


Слични производи

PUMA
4.990,00 ден.
Puma