fb_img
 372017-13

PUMA POPCAT 20 JR

  • За тинејџери (од 8-16 год.)
  • Шифра на производ: 372017-13
50%
1.390,00 ден.
690,00 ден.
или на 3 рати без камата по 230,00 ден. со
  • 35.5
    3
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Женски
Боја Розева
Материјал Лице: Синтетика  Постава: Текстил  Ѓон: Гума
Подгрупа Папучи
Спорт За Лето
Производител Puma