+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА

PUMA RS-0 WINTER INJ TOYS

 • Производител: Puma
 • Возраст: За возрасни
 • Шифра на производ: 369469-04
6.790,00 ден.
4.074,00 ден.


 • 35.5 (22,00 cm)
  3
 • 36 (22,50 cm)
  3.5
 • 4
 • 4.5
 • 38 (24,00 cm)
  5
 • 38.5 (24,50 cm)
  5.5
 • 39 (25,00 cm)
  6
 • 40 (25,50 cm)
  6.5
+
-

Нема коментари за овој производ.