fb_img
 365277-08

PUMA ST RUNNER V2 FULL L

 • За возрасни
 • Шифра на производ: 365277-08
3.690,00 ден.
 • 7
 • 7.5
 • 42
  8
 • 42.5
  8.5
 • 43
  9
 • 44
  9.5
 • 44.5
  10
 • 45
  10.5
 • 46
  11
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Црна
Материјал Лице: Кожа  Постава: Текстил  Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-Ниски
Спорт Lifestyle
Производител Puma


Слични производи

18%
Puma
3.690,00 ден.
2.990,00 ден.
Puma
PUMA
3.690,00 ден.
Puma
PUMA
3.690,00 ден.
Puma
18%
PUMA
3.690,00 ден.
2.990,00 ден.
Puma
Puma
3.990,00 ден.
Puma
PUMA
3.990,00 ден.
Puma