fb_img
 30321-807

Skandia BOOTS Peltro(baltico)

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 30321-807
20%
6.790,00 ден.
5.390,00 ден.
или на 3 рати без камата по 1.797,00 ден. со
  • 38
  • 39
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Црна
Материјал Лице:Текстил Постава:Текстил Ѓон:Гума
Подгрупа Чизми
Спорт Урбана Зима
Производител Skandia


Слични производи

20%
6.790,00 ден.
5.390,00 ден.
Skandia
20%
6.790,00 ден.
5.390,00 ден.
Skandia
20%
6.790,00 ден.
5.390,00 ден.
Skandia
20%
6.790,00 ден.
5.390,00 ден.
Skandia
20%
6.790,00 ден.
5.390,00 ден.
Skandia
20%
6.790,00 ден.
5.390,00 ден.
Skandia