fb_img
 207483-100

CROCS FL 101 DALMATINS KIDS CLOG 207483

  • За мали деца (од 4-7 год.)
  • Шифра на производ: 207483-100
40%
3.190,00 ден.
1.890,00 ден.
или на 3 рати без камата по 630,00 ден. со
  • 28/29
  • 29/30
  • 30/31
  • 32/33
  • 33/34
  • 34/35
+
-

Опис


Возраст За мали деца (од 4-7 год.)
Пол Унисекс
Боја Мултиколор
Материјал 100% Croslite (100% Полиуретан)
Подгрупа Папучи
Спорт За Лето
Производител Crocs