fb_img
 155137-PKMT

Skechers UNO

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 155137-PKMT
5.490,00 ден.
или на 3 рати без камата по 1.830,00 ден. со
  • 37
  • 37.5
  • 38
  • 38.5
  • 39
  • 40
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Мултиколор
Материјал Лице: Вештачка кожа Постава: Текстил Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-ниски
Спорт Lifestyle
Производител Skechers


Слични производи

5.490,00 ден.
Skechers
5.290,00 ден.
Skechers
20%
4.890,00 ден.
3.890,00 ден.
Skechers
5.290,00 ден.
Skechers
5.290,00 ден.
Skechers