fb_img
 11816-20729

RIDER SPEED SLIDE KIDS

  • За мали деца (од 4-7 год.)
  • Шифра на производ: 11816-20729
22%
890,00 ден.
690,00 ден.
или на 3 рати без камата по 230,00 ден. со
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 36
  • 34/35
  • 37/38
+
-

Опис


Возраст За мали деца (од 4-7 год.)
Пол Машки
Боја Тегет
Материјал
Подгрупа Папучи
Спорт За Лето
Производител Rider