fb_img
LAST PIECE СО КОД LP50
 11603-20762

Cartago Porto Ad

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 11603-20762
1.190,00 ден.
или на 3 рати без камата по 397,00 ден. со
  • 41
  • 42
  • 44
  • 45/46
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Крем
Материјал
Подгрупа Апостолки
Спорт За Лето
Производител Rider


Слични производи

50%
1.190,00 ден.
590,00 ден.
Rider