fb_img
 11073-02383

Rider Strike Plus Ad

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 11073-02383
70%
1.190,00 ден.
357,00 ден.
или на 3 рати без камата по 119,00 ден. со
  • 39/40
  • 41/42
  • 43/44
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Црна
Материјал 100% Синтетика
Подгрупа Апостолки
Спорт За Лето
Производител Rider


Слични производи

70%
1.190,00 ден.
357,00 ден.
Rider