fb_img
 077295-02

PUMA Phase Backpack II Peacoat

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 077295-02
1.590,00 ден.
  • ONESZ
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Унисекс
Боја Тегет
Материјал 100% Полиестер
Подгрупа Ранци
Спорт Lifestyle
Производител Puma


Слични производи

PUMA
1.590,00 ден.
Puma