fb_img
 0173-9XA-578

Colmar MENS PANTS

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 0173-9XA-578
20%
16.290,00 ден.
12.990,00 ден.
или на 3 рати без камата по 4.330,00 ден. со
  • 48
  • 50
  • 52
  • 54
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Крем
Материјал 92% Полиестер 8% Еластин 100% Полиутеран
Подгрупа Ски Панталони
Спорт Скијање
Производител Colmar